Deň otvorených dverí

Svetielko nádeje v Banskobystrickom pivovare

Priaznivci výnimočného slovenského piva URPINER sa v sobotu 19. septembra 2015 zišli na 10. ročníku Dňa otvorených dverí ( DOD) Banskobystrického pivovaru.

Brány pivovaru prekročili tisíce ľudí. Milovníci, priateliaa fanúšikovia slovenského piva URPINER mohli nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Vedenie Banskobystrického pivovaru umožnilo aj Svetielku nádeje stať sa súčasťou tohto dňa. Mohli sme tak naše projekty a aktivity predstaviť všetkým, ktorí o to v tento deň prejavili záujem a pristavili sa v našom stánku v detskom kútiku. Kým dospeláci písali svoje odkazy pre deti na onkológii do našej kroniky, deťúrence maľovali obrázky a písali na ne odkazy kamarátom do nemocnice.

Skvelé podujatie moderoval Andrej Wallner, ktorý sa počas nášho vstupu na pódiu stal jedným z prvých esemeskujúcich a  zaslaním sms správy na tel. číslo 877 v tvare DMS (medzera) SVETIELKO podporil činnosť nášho detského mobilného hospicu. K nemu sa vzápätí pridali mnohí ďalší, za čo všetkým úprimne ďakujeme. Aj takouto formou nás môžete podporiť,a to až do júna budúceho roka.

Banskobystrický pivovar otvára svoje brány pre verejnosťvždy raz za rok, my „klopeme“ na ich dvere viackrát do roka, keď potrebujeme s niečím pomôcť. Neodmietnu nás, vždy sa nájde spôsob a podľa svojich možností nás podporia. Sme veľmi radi, že aj počas DOD sme sa mohli vedeniu Banskobystrického pivovaru poďakovať za dobrú spoluprácu. Veríme, že pre aktivity Svetielka nádeje tu budú dvere otvorené i naďalej. ĎAKUJEME!


« Nazad na predchádzajúcu stránku

O nás

Darujte nám on-line:

Podporili sme DFNsP v Banskej Bystrici sumou 1 066 927, 99 €