Donovaly fest pre Svetielko nádeje

Jubilejný okrúhly 10. ročník zimného festivalu Donovaly Fest 2016 sa uskutočnil v sobotu 27. februára pod zjazdovkou Nová hoľa na Donovaloch. Organizátori tohto jedinečného podujatia sa opäť rozhodli podujatím podporiť Svetielko nádeje– centrum pomoci detskej onkológie v Banskej Bystrici.

Známi hudobní interpreti a kapely zvučných mien prilákali na festival stovky návštevníkov. Ani tento rok nechýbal skvelý moderátor Richard Vrablec. Vstup na festival bol voľný a počas celého večera organizátori robili verejnú zbierku na podporu Svetielka nádeje. Opäť sa im podarilo vyzbierať krásnu sumu, tento rok bol celkový výťažok 15 000 eur. Symbolický šek odovzdali MUDr. Pavlovi Bicianovi hlavní organizační nadšenci festivalu – František Jasenec a Milan Klačman.

Keďže išlo o jubilejný desiaty ročník, aj my sme pripravili organizátorom malé prekvapenie. Bolo akousi symbolickou cenou vďaky za všetky doterajšie ročníky, vďaka ktorým sa podarilo vyzbierať a podporiť Svetielko nádeje celkovou sumou 70 tisíc eur.

Keďže my vo Svetielku nádeje sme presvedčení, že DONOVALY FEST je FEST DOBRÝ, dali sme to spolu s deťmi, ktoré sa liečia na onkológii, naším darčekom na vedomie aj organizátorom.

Skvelou správou pre nás je ich odhodlanie pokračovať v organizovaní festivalu i naďalej. Určite to chce veľa energie a nadšenie pre dobrú vec. Veríme, že im to vydrží a že sa opäť uvidíme o rok, už na jedenástom ročníku.

Naše veľké poďakovanie patrí všetkým ľuďom, ktorí vďaka tejto akcii podporili Svetielko nádeje priamo v dejisku jubilejného festivalu, ale aj tým, ktorí nám dlhé roky na podnet Donovaly festu zachovali svoju priazeň a podporujú nás i naďalej. Ďakujeme vám všetkým, ktorí otvárate svoje srdcia a pomáhate nám v úsilí pracovať pre nádej, ktorú choré deti nikdy nesmú stratiť.

« Nazad na predchádzajúcu stránku

O nás

Darujte nám on-line:

Podporili sme DFNsP v Banskej Bystrici sumou 1 066 927, 99 €