Aj v Bánovciach nad Bebravou chutilo pomáhať

Odveta kulinárskeho súboja na akcii Pomáhať nám chutí sa konala posledný májový piatok v Bánovciach nad Bebravou. Výnimočný večer, keď sa opäť podarilo spojiť pomoc druhým s gastronomickým zážitkom, sa vydaril. Skvelí kuchári, Michal Škorec, reštaurácia Diva a Miroslav Gemzický, hotel Liptovský dvor si so svojimi tímami vysúkali rukávy a pustili sa do prípravy svojich špecialít.

Keď bolo všetko hotové, hostia zaujali svoje miesta a mikrofónu sa ujala Barbora Rakovská, ktorá nás sprevádzala príjemným večerom. Každý šéfkuchár zastupoval jedno občianske združenie, pričom všetky získané finančné prostriedky, ktorými hostia podľa svojho uváženia ohodnotili ich kulinárske diela, na záver organizátori odovzdali tým, pre ktorých boli určené. Celkovo sa vďaka štedrosti hostí podarilo vyzbierať 1 775 eur, z nich pre Svetielko nádeje 790 eur.

Ďakujeme!

V priateľskej atmosfére sa hostia v prestávkach večera zaujímali o všetko, čo s poslaním a cieľmi Svetielka nádeje súvisí. Ich povzbudzujúce slová uznania, ktorými hodnotili naše aktivity, sú pre nás ďalšou motiváciou.

Richard Holec, hlavný iniciátor krásnej akcie, ktorá ma za sebou úspešné tri ročníky, sa s nami lúčil s odhodlaním pripraviť aj štvrtý. Chce to veľké srdce, nadšenie a presvedčenie, že to má zmysel. Ďakujeme všetkým, ktorí sa pod úspešný tretí ročník akcie Pomáhať nám chutí podpísali.« Nazad na predchádzajúcu stránku

O nás

Darujte nám on-line:

Podporili sme DFNsP v Banskej Bystrici sumou 1 066 927, 99 €